- نیروهای مسلح - بانکها درحال انعقاد قرارداد - بانک ملی - تامین اجتماعی - خدمات درمانی

اخبار

News

علایم بیماری کرونا

1399/9/2

کووید-۱۹ افراد متفاوت را به‌طرق گوناگون تحت تأثیر قرار می‌دهد. بیماریِ اکثر افراد مبتلا خفیف یا متوسط است و بدون نیاز به بستری شدن بهبود می‌یابد. شایع‌ترین علائم:‌ تب سرفه خشک خستگی علائم کمترشایع: درد و کوفتگی گلودرد اسهال التهاب ملتحمه سردرد ازدست دادن حس چشایی و بویایی بثورات پوستی یا تغییر رنگ انگشتان دست و پا

حقوق آزمایشگاه ژینر

1399/8/15

حقوق آزمایشگاه ژینر

پیشگیری از کرونا

1399/9/2

برای جلوگیری از گسترش کووید-۱۹: مرتب دست‌هایتان را بشویید. از آب و صابون یا شوینده الکلی برای شستشوی دست‌هایتان استفاده کنید. فاصله کافی را با افرادی که سرفه یا عطسه می‌کنند رعایت کنید. هنگامی که رعایت فاصله فیزیکی ممکن نیست، از ماسک استفاده کنید. به چشم‌ها، بینی، یا دهانتان دست نزنید. هنگام عطسه یا سرفه کردن، دهان و بینی‌تان را با دستمال کاغذی یا آرنجتان بپوشانید. اگر احساس بیماری می‌کنید، در خانه بمانید. اگر تب، سرفه، یا دشواری در تنفس دارید، با پزشک مشورت کنید. اگر از قبل با ارائه‌دهنده خدمات بهداشتی و درمانی‌تان تماس بگیرید، سریعاً می‌توانند شما را به درمانگاه مناسب ارجاع دهند. با این کار علاوه بر محافظت از شما، از شیوع ویروس و عفونت‌های دیگر جلوگیری می‌شود. ماسک ماسک می‌تواند به جلوگیری از انتقال ویروس از فرد دارای ماسک به دیگران کمک کند. ماسک به‌تنهایی برای محافظت دربرابر کووید-۱۹ کافی نیست و باید در کنار رعایت فاصله فیزیکی و حفظ بهداشتِ دست‌ها باشد. توصیه‌های ارائه‌شده ازسوی سازمان بهداشت محلی‌تان را رعایت کنید.

درمان کرونا

1399/9/2

خودمراقبتی اگر احساس بیماری می‌کنید، باید استراحت کنید، مایعات زیاد بنوشید، و غذاهای مقوی بخورید. در اتاقی مجزا از اعضای دیگر خانواده بمانید و درصورت امکان از حمام جداگانه استفاده کنید. سطوحی را که مرتباً با آن تماس دارید تمیز و ضدعفونی کنید. همه افراد باید سعی کنند سبک زندگی سالمی را در خانه حفظ کنند. رژیم غذایی سالم داشته باشید، بخوابید، فعالیت کنید، و ازطریق اینترنت یا تلفن با عزیزانتان تماس اجتماعی برقرار کنید. در این دوران دشوار، کودکان درمقایسه با بزرگسالان به محبت و توجه بیشتری نیاز دارند. تا حد امکان فعالیت‌های روزمره و برنامه‌های معمولتان را ازسر بگیرید. کاملاً طبیعی است که درهنگام بحران احساس غم، استرس، یا سردرگمی کنید. صحبت کردن با افرادی مانند دوستان و اعضای خانواده که به ‌آن‌ها اعتماد دارید می‌تواند مفید باشد. اگر احساس آشفتگی می‌کنید با کادر بهداشت و درمان یا مشاور صحبت کنید.

وکیل و مشاور حقوقی آزمایشگاه ژینر (پیروزی)

1400/10/5

وکيل و مشاورحقوقي آزمايشگاه پاتوبيولوژي ژينر

منشور حقوق بیمار

1399/8/16

منشور اخلاقی آزمایشگاه تشخیص طبی ژینر